Kujawsko-pomorski portal tworzony przez rolników, doradców i ekspertów z branży rolniczej!!!! Zapraszamy do rejestracji!


Dynamic Metal Sp. z o.o.

 

logo dynamicmetal

ul. Spółdzielcza 8
87-122 Grębocin
tel. 56 645 96 70
fax 56 645 92 48
dm@dynamic-metal.com.pl
www.dynamic-metal.com.pl

Firma DYNAMIC-METAL Sp. z o.o. z siedzibą w Grębocinie k/Torunia od 25 lat jest producentem i eksporterem szerokiej gamy sprzętu dla rolnictwa, leśnictwa i budownictwa.

Jednym z kluczowych produktów firmy są wozy asenizacyjne. W swej ofercie firma posiada wozy asenizacyjne o pojemności od 6 do 30 m3 z powodzeniem stosowane w rolnictwie i drogownictwie. Atutem naszych beczek jest ich prosta budowa, brak kompresora; napełnianie odbywa się za pomocą zewnętrznej pompy bądź z hydrantu, opróżnianie beczek odbywa się za pomocą wbudowanej pompy wirowej napędzanej z

  

woz asenizacyjny 01 Dynamic Metal beczka asenizacyjna

 

 Posiadając fachową kadrę techniczną i niezbędny park maszynowy firma DYNAMIC-METAL produkuje przede wszystkim różnorodny osprzęt do koparek, koparko-ładowarek , ładowarek i nośników teleskopowych .

W swojej ofercie firma posiada między innymi łyżki kopiące podsiębierne, wieloczynnościowe-szczękowe, skarpowe stałe lub hydraulicznie sterowane, trapezowe, ażurowe, pojemnościowe, chwytaki do kopania, przeładunku, specjalistyczne ( np. kopanie studni w kręgu, przeładunku złomu, transportu opon, obornika, słomy, i innych materiałów), chwytaki do bali - przeładunek i segregacji drewna (dłużyca, papierówka….), obrotnice do skrzynio palet, pługi do śniegu, szybkozłącza do koparko-ładowarek i ładowarek – sterowane mechanicznie lub hydraulicznie.

Sztandarowym produktem firmy DYNAMIC-METAL cieszącym się dużym zainteresowaniem klientów są skarpowe łyżki hydraulicznie sterowane dla szerokiego zakresu zastosowań począwszy od skarpowania, plantowania terenu, przeładunku , czyszczenia rowów itp. Zastosowanie w łyżkach podwójnego układu siłowników zabezpieczonych zamkiem hydraulicznym pozwala na precyzyjne sterowanie łyżki a co za tym idzie uzyskanie równej powierzchni skarp. Wszystkie krawędzie łyżek skarpowych narażane na wycieranie są wykonywane z blachy HARDOX co znacznie wydłuża ich żywotność.

Dużą rzeszę nabywców mają nasze łyżki wieloczynnościowe zwane również szczękowymi ze względu na ich konstrukcję. W odróżnieniu od konkurencji oraz wyrobów oryginalnie zastosowanych np. w koparko-ładowarkach nasze łyżki wyposażamy w 3 lemiesze o grubości 20mm z blachy HARDOX tzn. lemiesz przedni oraz wsteczny w szczęce ruchomej oraz lemiesz spycharkowy znajdujący się w części stałej łyżki. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa żywotność tych łyżek, które w naszych warunkach budów wykorzystywane są w warunkach ekstremalnych, nie przewidzianych przez producentów maszyn.

Sprawdzonym przez wielu użytkowników wyrobem DYNAMIC-METAL w całości zaprojektowanym przez naszych konstruktorów jest chwytak do bali typ DYN-0,65. Jest to urządzenie przeznaczone do współpracy z nośnikami teleskopowymi o udźwigu 3,0 t i większej. Charakteryzuje się zwartą i masywna konstrukcją zacisk odbywa się poprzez specjalnie profilowaną łapę dociskową podpartą szeroko co czyni ją nie wrażliwą na wszystkie siły skręcające występujące przy transporcie długich bali nawet o dużej różnicy średnic. Zacisk bali w zakresie od fi 150 mm do fi 1200 mm pozwala na szeroki zakres zastosowań w tartaku począwszy od rozładunku dłużycy, rozkładania, segregowania i przemieszczania. Duży zakres ruchu łapy dociskowej osiągnęliśmy dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania przekładni, jednocześnie pozwoliło to umieścić siłownik pionowo za komorą roboczą chwytaka co pozwala zmniejszyć uszkodzenia mechaniczne siłownika do minimum. 

Dynamic Metal Łyżka koparkowa Dynamic Metal Łyżka skarpowa sterowana hydraulicznie Dynamic Metal Łyżka szczękowa wielozadaniowa
Dynamic Metal Łyżka ładowarkowa Dynamic Metal łyżka do warzyw okopowych Dynamic Metal łyżka trapezowa
Dynamic Metal Łyżka koparkowa

 

Bazując na doświadczeniu naszych pracowników wszystkie wyroby produkowane przez DYNAMIC-METAL zawsze indywidualnie dopasowywane są do potrzeb klienta jak i możliwości maszyny. 

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!