Kujawsko-pomorski portal tworzony przez rolników, doradców i ekspertów z branży rolniczej!!!! Zapraszamy do rejestracji!


Interhandler Sp. z o.o.

 

interhandler logo

Interhandler Sp. z o.o.
ul.Wapienna 6
87-100 Toruń
tel. 56 610 28 20
      56 610 28 90
fax. 56 648 04 00
office@interhandler.pl
www.interhandler.pl

Interhandler jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB, Rubble Master na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny kruszące i przesiewacze.

Firma powstała w 1989 roku i w ciągu swojej ponad dwudziestoletniej działalności wprowadziła na rynek ponad 6600 maszyn i urządzeń. Oferując rozwiązania dostosowane do potrzeb wielu dziedzin nowoczesnej gospodarki, firma osiągnęła pozycję jednego z największych w kraju dystrybutorów wysokiej jakości maszyn budowlanych.

Najwyższe standardy obsługi klienta gwarantuje zespół ponad 200 pracowników obsługujących klientów na terenie całego kraju. Dzięki flocie 80 samochodów serwisowych wyposażonych we wszystkie niezbędne narzędzia oraz przyrządy, obsługa techniczna odbywa się w miejscu pracy maszyny. Sieć 14 oddziałów (Toruń, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Wrocław, Brzeg, Katowice, Rzeszów, Olsztyn, Białystok, Kraków, Lublin, Łódź) o charakterze handlowo - serwisowym gwarantuje niemal nieograniczony dostęp do osprzętów maszyn, części zamiennych i eksploatacyjnych, narzędzi hydraulicznych, generatorów prądotwórczych oraz usług wspierających.

Nasza oferta:

  • maszyny budowlane JCB
  • maszyny kruszące Rubble Master
  • wozidła Bell Equipment
  • ciągniki SAME
  • serwis i części zamienne
 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!