Kujawsko-pomorski portal tworzony przez rolników, doradców i ekspertów z branży rolniczej!!!! Zapraszamy do rejestracji!


MONSANTO Polska Sp. z o.o.

 

monsantoul. Domaniewska 49
02-672 Warszawa
tel. (22) 395 65 31, (22) 395 65 32
fax (22) 395 65 01
biuro.pl@monsanto.com

Dla Monsanto zadowolenie klientów jest najważniejsze. Naszym celem jest przede wszystkim pomaganie im w osiągnięciu jak największej konkurencyjności na rynku produkcji warzyw oraz dostarczanie wszystkiego, czego potrzebują do realizacji swoich celów. Dążymy do doskonałości i wciąż zmieniamy się, dlatego postanowiliśmy delikatnie odświeżyć markę Seminis.
Zmieniliśmy nie tylko jej wizerunek, ale również przesłanie. Seminis jest największym na świecie producentem i sprzedawcą nasion stosowanych na otwartych polach. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Państwa pracy zależą od wielu uwarunkowań, często bardzo nieprzewidywalnych, jak pogoda, choroby czy pasożyty. Te zagrożenia ograniczają potencjał produkcyjny. W Seminis rozumiemy te zależności i staramy się pomagać hodowcom w osiąganiu celów, dajemy możliwość wyboru najlepszego rozwiązania. Seminis dzieli się z hodowcami swoją wizją – przyszłość jest pełna możliwości i sukcesów. Robimy wszystko, aby pomóc hodowcom w osiągnięciu tych sukcesów. Cele i potrzeby hodowców są naszymi celami i potrzebami. Hodowca jest najważniejszy w naszej pracy, dlatego staramy dostarczyć się dokładnie takie produkty, jakie są mu niezbędne.

Nasza oferta to wyjątkowy potencjał wzrostu

  • Przewidywalność i nadzwyczajna wydajność
    Seminis dostarcza nasiona o bardzo wysokiej jakości, co skutkuje przewidywalnością plonów oraz wysokimi zbiorami. W efekcie łatwiej planować długofalowy rozwój swojego gospodarstwa. Zdajemy sobie sprawę, że potrzebują Państwo nasion o najwyższej jakości, a my chcemy mieć pewność, że dostarczamy produkt najwyższej jakości, dlatego corocznie przeprowadzamy blisko 500 000 testów jakościowych.
  • Globalne doświadczenie,
    lokalne rozwiązania Seminis korzysta z lokalnych rozwiązań z całego świata i dostosowuje je do Państwa potrzeb. Dostrzegamy różnice klimatyczne, kulturowe, znamy cechy lokalnych rynków, rozumiemy konsumentów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dostosować się do lokalnych potrzeb, dobierając ofertę w indywidualny sposób. Nasze zaangażowanie przekłada się bezpośrednio na efekty Państwa pracy.
  • Innowacje
    Seminis jest zaangażowany w badania i poszukiwanie innowacyjnych rozwiazań, które mają bezpośredni i znaczący wpływ na Państwa sukces. Inwestując w nasze produkty to inwestycja we własną przyszłość. Każdego roku 10% środków ze sprzedaży nasion przeznaczamy na badania mające na celu podniesienie jakości, wydajności i odporności naszych nasion.

Przesłanie naszej marki Nadzwyczajny potencjał wzrostu pozwala hodowcy skoncentrować się na tym, co najważniejsze. Twoje cele. Twoje pasje. Twoja przyszłość. – Resztę zostaw nam.

Katalog odmian warzyw Seminis

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!