Kujawsko-pomorski portal tworzony przez rolników, doradców i ekspertów z branży rolniczej!!!! Zapraszamy do rejestracji!


PetroConsulting s.c. P.Chmielecki, S.Kobyliński, A.Szymański

 

logo PC1  ul. Makowa 16
  86-300 Grudziądz
  tel./fax: (56) 462-26-22
  www.petroconsulting.pl
  biuro@petroconsulting.pl

 

PetroConsulting – Automatyka i Modernizacja Stacji Paliw, Oprogramowanie, Dystrybutory, Sondy.

Celem naszej firmy jest pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów i podpowiadaniu najlepszych rozwiązań związanych z magazynowaniem i wydawaniem paliw. Dostarczamy i wyposażamy pojedyncze naziemne zbiorniki paliw - plastikowe, metalowe i w obudowie kontenerowej.
Oferujemy pompy do oleju napędowego na 12V, 24V, 230V o wydajnościach od 30 do 120 litrów na minutę. W naszej ofercie znajdują się również dystrybutory z legalizacją GUM, systemy zarządzające dystrybucją/stacją paliw oraz technologia drugiego płaszcza dla zbiorników podziemnych.

Zbiorniki służące do przechowywania oleju napędowego nie podlegają obowiązkowemu zgłoszeniu do urzędu ani Straży Pożarnej po spełnieniu kilku warunków. Najważniejszy, zawarty w rozporządzeniu MSWiA w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów, że:
§ 11. 1. Dopuszcza się przechowywanie paliw płynnych klasy III, na potrzeby własne użytkownika, w zbiorniku naziemnym dwupłaszczowym o pojemności do 5 m3.
Oferujemy elastyczne i łatwe w obsłudze zbiorniki, wyposażone w pełne zabezpieczenie elektroniczne przed przelaniem podczas napełniania, alarmujące o powstaniu wycieku i umożliwiające podgląd poziomu paliw w domowym zaciszu bez pośrednictwa kabli. Dla punktów tankowania o większym zużyciu paliwa oferujemy również naziemne zbiorniki o większych pojemnościach – 10 m3, 15 m3, a nawet 23 m3 i i pomożemy w zdobyciu odpowiednich pozwoleń na ich posadowienie

W celu pomiaru wydawania paliwa do własnego użytku można używać liczników mechanicznych, elektronicznych lub systemów dostępu z wykazanym zużyciem paliwa dla każdego pojazdu. Pobieranie paliwa z dystrybutora PetroMAT można zabezpieczyć przez przy pomocy identyfikatorów RFID w różnej postaci - wliczając breloki do kluczy, karty bezdotykowe lub identyfikatory na wlewach paliwa w autach.
W najbardziej zaawansowanych systemie naszej produkcji PetroManager NET oferujemy internetowy podgląd zużycia paliwa na pojazd przez internet. Również przez internet można zarządzać zbiornikami na zupełnie różnych lokalizacjach - oddalonych od siebie o dowolną odległość. Do zdalnego sprawdzenia przez internet stanu paliwa w zbiorniku, zmian jego stanu i wszystkich wydań do poszczególnych pojazdów wystarczy zasięg telefonii komórkowej.
Oferujemy bardzo dobre jakościowo i korzystne cenowo rozwiązania, które pozwolą Państwu ograniczyć nadużycia i zmniejszyć zużycie paliwa w gospodarstwie, firmie czy zakładzie transportu. Korzystanie z jednozbiornikowej stacji paliw wyposażonych w nasze urządzenia, wyraźnie zmniejsza koszty związane z paliwem, ogranicza możliwości defraudacji paliwa i zapewnia lepsze warunki bezpiecznej i higienicznej pracy.
Istnieje możliwość doposażenia używanych przez Państwa punktów tankowania, zaczynając od paletopojemników typu Mauser przez zbiorniki plastikowe i metalowe na podziemnych stacjach kończąc. Jesteśmy producentem oprogramowania i sprzętu - możemy przeprojektować nasze produkty według życzeń klienta i zastosować najlepsze dla Państwa konfiguracje.

 

Galeria:

1255 box1 Cemex1 Dworczak1
OSM Sierpc1 Uszok1 PKP Cargo Bydgoszcz1
PMat mini 1b 2 Uszok KsiązkiA żwirownia Cemex1

 

 

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!