Kujawsko-pomorski portal tworzony przez rolników, doradców i ekspertów z branży rolniczej!!!! Zapraszamy do rejestracji!


Wiadomości Rolnicze Polska Sp. z o.o.

 

logo-wrp-nowewwwul. Konstytucji 3-go Maja 30
72-100 Goleniów
tel. + 48 91 885 44 90
wrp@wrp.pl

WRP myśli globalnie, działa lokalnie ...

Wiadomości Rolnicze Polska to platforma informacyjno -reklamowa poświęcona rolnictwu i agrobiznesowi. Naszą gazetę i stronę internetową, tworzymy z myślą o gospodarstwach, firmach, instytucjach i organizacjach działających w obszarze rynku rolnego. Naszym atutem jest kompetencja, profesjonalizm i skuteczność. Jesteśmy z Państwem od 2004 roku i ciągle zwiększamy swoją aktywność w środowisku agrobiznesu.
Każdego roku publikujemy 11 wydań naszego czasopisma. Średni nakład roczny wynosi ponad 60 000 egzemplarzy, a sumaryczna zawartość to prawie 400 stron rocznie. Nasz miesięcznik jest czytany przez 300 000 osób – rolników oraz specjalistów z różnych branż. Koszt dotarcia z informacją do jednej osoby to tylko 0,05 zł. Należymy do Związku Kontroli Dystrybucji Prasy (ZKDP), co świadczy o naszej wiarygodności pod względem ilości wydawanych i kolportowanych egzemplarzy naszego miesięcznika.
Nasz prestiż umacniany jest poprzez współpracę z Ośrodkami Naukowymi oraz konsultantami branżowymi, którzy zapewniają nam wsparcie merytoryczne. Rozwinięcie tematyki poruszanej w artykułach, jest na naszym serwisie internetowym www.wrp.pl. Oferuje on dostęp do rozszerzonych wersji artykułów prasowych, oraz nowinek branżowych. Nasz portal dzięki swej popularności jest niezastąpionym źródłem wiedzy i informacji. Jest też atrakcyjnym nośnikiem reklamowym.
Doskonale opracowana tematyka, fachowość i stuprocentowy kolportaż czynią z nas atrakcyjny i wyjątkowy miesięcznik branży rolniczej. Jako nośnik reklamowy przewyższamy swoją skutecznością inne tytuły rolnicze. Ogromne znaczenie ma fakt, że nasze publikacje stanowią cenione źródło wiedzy i niezbędnych informacji dla czytelników, którzy przechowują je przez długi czas jak zasobne archiwum i często do nich wracają. Co więcej, w firmach zamawiających nasz miesięcznik, każdy egzemplarz czytają średnio trzy osoby. To gwarantuje wielokrotny kontakt z każdą reklamą zamieszczoną na naszych łamach. Siłę tego przekazu dodatkowo można wzmocnić, łącząc temat reklamy z treścią artykułu, tak aby stała się uzupełnieniem materiałów redakcyjnych. Nasza codzienna praca to stały kontakt z czytelnikami i klientami oraz świadczenie najwyższej jakości usług, z których klienci czerpią wymierne korzyści oraz satysfakcję.
Różnorodność proponowanych przez nas form reklamowych jest kluczem do sukcesu naszych klientów. Kampanie reklamowe w Wiadomościach Rolniczych Polska to reklama wizerunkowa, produktowa, promocja marki, reklama merytoryczna (artykuły sponsorowane). Gwarantujemy dotarcie do klienta docelowego poprzez reklamę kontekstową, powiązaną tematycznie z publikowanymi u nas artykułami. Nasi czytelnicy to precyzyjnie sprofilowana grupa odbiorców, bezpośrednio związana z produkcją rolną lub określoną tematyką. Zapewniamy profesjonalną obsługę przy każdych działaniach reklamowych i na każdym jej etapie. Od zaplanowania poprzez stworzenie projektu reklamy, aż do publikacji.

Ceny reklam w naszym miesięczniku są skalkulowane uczciwie i odzwierciedlają rzeczywiste koszty przygotowania i kolportażu. Przejrzysty system rabatowy premiuje firmy stale z nami współpracujące.

Posiadamy własne studio graficzne co pozwala nam na zaprojektowanie i realizację każdej formy reklamy prasowej, oraz dodatków, insertów, naklejek, zawieszek, folederów, plakatów, papierów firmowych, wizytówek, gadżetów reklamowych itp. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, pomysły, uwzględnimy wszystkie sugestie i oczekiwania. Naszym stałym klientom zapewniamy bezpłatne opracowanie projektów reklam i obsługę kampanii reklamowych.

Nasza misja:
Misją Wydawnictwa Wiadomości Rolnicze Polska jest informować rolników o nowoczesnej technologii i wiedzy rolniczej poprzez gazetę i stronę internetową oraz być wiodącym informatorem na rynku oferującym wysokiej klasy produkt i najwyższą jakość usług. Ogromną siłą naszych publikacji jest ich kompetencja, niepodważalna wiarygodność i zawartość merytoryczna ściśle podporządkowana możliwości wykorzystania jej w działalności zawodowej odbiorców.

Nasze wartości:

  • Ludzie – energiczny i doskonale wykształcony zespół dziennikarzy, marketingu i DTP - specjalistów dysponujących wszechstronną wiedzą, którzy aktywnie budują swoją pozycję zawodową i rozwijają się razem z Wydawnictwem
  • Ambicja – podejmujemy wyzwania wobec ciągle zmieniających się warunków, tworzymy nowe działy tematyczne, odpowiadamy na potrzeby naszych czytelników i klientów.
  • Doświadczenie – działamy w branży od 8 lat, ale nasze doświadczenie jest poparte odpowiednim wykształceniem i wcześniejszą praktyką. Ustawicznie polepszamy jakość naszego miesięcznika oraz świadczonych usług aby zadowolić każdego klienta.
  • Kreatywność – oferujemy naszym klientom niestandardowe usługi i rozwiązania, aby wzmocnić ich działania związane z promocją produktów.

Nasze cele:

  • Najwyższa jakość – o sukcesie naszego miesięcznika decyduje czytelnik oraz klienci biznesowi, ich opinia jest dla nas podstawą aby ciągle podnosić jakość naszych usług
  • Satysfakcja klientów – skupiamy się na potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów, czynimy wszystko by sprostać najwyższym wymaganiom
  • Szybkość działania – nasze zadania wykonujemy z pasją i terminowo, jesteśmy tam gdzie jesteśmy potrzebni
  • Profesjonalizm pracowników – szanujemy zaufanie, jakim od lat obdarzają nas klienci i czytelnicy, bierzemy odpowiedzialność za to, co robimy.
 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!